ردکردن این

درباره شرکت

بهساز موتور

شرکت دانش بنیان بهساز موتور دیار نون به شماره ثبت 4031 از سال 1389کار خود را با تحقیق و پژوهش در زمینه تولید انواع وسایل نقلیه برقی و با هدف بومی سازی این صنعت در کشور آغاز کرد و امروز با تکیه بر خداوند متعال و دانش فنی کارشناسان ایرانی، پیشرفت های چشمگیری در این زمینه به دست آورده است.

این شرکت در راستای انجام پروژه ای عظیم و ملی، با بهره گیری از جوانان تحصیل کرده و ساعی این دیار و با کمک متخصصان صنایع دفاع ،کارشناسان محترم نیروی انتظامی و پلیس راهور، نخستین گام ها را برای تولید نمونه اولیه و آزمایشی الکتروموتور، که اصلی ترین بخش تمام وسایل نقلیه برقی ست، برداشت.

به لطف خدا و با تلاش و کوشش تیم تحقیق و توسعه ،نخستین نمونه آزمایشی محصول تکمیل و مورد آزمایشات فنی قرار گرفت که پس از انجام آزمایشات دقیق و رفع مشکلات فنی موجود، نخستین الکتروموتور تولیدی برای نصب بر روی موتور سیکلتی که تمام قطعات آن ساخت شرکت های داخلی بود آماده شد.  موتور سیکلتی برقی با توان اسمی 2000 وات، با سرعت متوسط 70 کیلومتر بر ساعت و پیمایش متوسط 40 تا 50 کیلومتر با یک بار شارژ کامل باتری ها.

پس از اینکه نمونه تولیدی، انواع آزمایش ها را با موفقیت پشت سر گذاشت، با پیگیری همکاران صنایع دفاع نمونه های دیگری برای ارائه به مراجع قانونی و آزمایشگاه های مربوطه به منظور دریافت گواهی استاندارد تولید و ارائه گردید. گواهی استانداردی که پس از گذراندن مراحل قانونی و آزمایشات مختلف صادر و شرکت  بهساز موتور دیار نون به عنوان اولین تولید کننده موتور سیکلت برقی در داخل کشور شناخته شد.

در مهرماه سال 95 در مراسمی با حضور سردار اشتری فرمانده محترم ناجا ، فرماندهان ، استاندار محترم وقت و  جمعی از هموطنان عزیز در ورزشگاه پیروزی اصفهان از موتور سیکلت برقی ساخته شده توسط این شرکت به عنوان اولین نمونه تولید داخلی رونمایی شد.

هم اکنون بهساز موتور با مشارکت و همکاری شرکت فناور پلاستیک سپاهان در حال تولید انبوه انواع موتور سیکلت برقی ، با کاربری های متفاوت و توان های مختلف از 1500 وات تا 3000 وات و در کنار آن انواع دوچرخه و اسکوتر برقی می باشد. علاوه بر این مراحل تحقیق و پژوهش برای ساخت و تولید انبوه خودروی برقی توسط مهندسان بخش تحقیق و توسعه این شرکت در حال انجام است.

گفتنی ست بیشتر قطعات مورد استفاده در محصولات ، اعم از شاسی و تنه، الکتروموتور، کاورها، درایو، باتری و … در این شرکت بومی سازی شده و مابقی قطعات نیز با سفارش به شرکت های داخلی تهیه و تامین می گردد. از این رو میتوان محصولات این شرکت را به عنوان اولین موتورهای برقی صد در صد ایرانی معرفی کرد.

 


Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

برند ها